Služby

Pílířem našich služeb je vývoj a programováním internetových prezentací, vývoj online aplikací, mobilních aplikací, e-shopů, informačních a databázových systémů. V návaznosti na tyto obory nabízíme také služby z oblasti online marketingu, reklamy a grafiky. Pořádáme také školení a kurzy, poskytujeme konzultační a analytické služby. 

Vývoj internetových prezentací, online aplikací, mobilních aplikací, e-shopů a informačních systémů

Intranet, extranet, DMS, CRM, evidenční systémy, elearning, online konference, PR systémy, direct mail systémy, B2B eshopy, B2C eshopy, komunitní portály, webové magazíny, SW pro realitní kanceláře, výrobní systémy, firemní portály a weby, eshopy, online systémy, microsity, mobilní prezentace, docházkové systémy, fakturační systémy, skladové systémy, integrace systémů, řízení a evidence zakázek, redakční systémy, aplikace na míru, parkovací systémy, GPS monitorovací systémy, rezervační systémy, RFID a čárové kódy, cloudové souborové systémy, propojení s informačními systémy.

Гидра сайт hydralink

Internetový marketing a PR

SEO: Analýza současného stavu a klíčových slov, strategie zpětných odkazů, přivedení více zákazníků. PPC: Správa a optimalizace kampaní, PPC na Facebooku, mobilní reklama, RTB, optimalizace pro cenové srovnávače. Sociální sítě: Audit, příprava strategie, realizace marketingových kampaní, reklama a komunikace na Facebooku. Bannerové kampaně. Email marketing: Audit, strategie a realizace. Guerilla marketing. Content marketing: Obsahové strategie, analýzy a strategie, analýzy obsahu komunikace, stylu komunikace. Mobilní marketing: mobilní www, SMS marketing, ovládání mobilem.

Analýzy, studie a strategie

Komunikační strategie, analýza vstupních stránek, analýza konverzní účinnosti, komplexní webová analytika, analýza návštěvnosti a chování uživatelů na stránce, testování webových stránek, analýza a testování struktury webu, projektová příprava webu nebo portálu, testování a analýzy uživatelské zkušenosti, analýza obchodní účinnosti, analýza přístupnosti, heuristická analýza použitelnosti, analýza feedback formulářů, analýza sociálních sítí, email marketingu, online identity a reputace, konkurenční analýza.

Grafika, tisk, corporate identity

Kreativní koncepty grafiky, outdoor design, corporate identity, logodesign, design firemních tiskovin, direct mail design, časopisy a publikace, reklamní textil, design balení, brand strategie, orientační systémy, značení budov.

Fotografie, videoprodukce a multimédia

Multimediální prezentace, interaktivní hry, průvodci a výukové prezentace, internetové TV, audio produkce, video produkce, fotografování, 3D animace a vizualizace, virtuální prohlídky, TV reklama, guerilla video.

Školení a kurzy

Online podnikání, ovládání online nástrojů, ovládání SW, práce s redakčními systémy.

Provoz a servis

24/7 servis, webhosting, serverhosting, správa a aktualizace webů a portálů.