Internetový marketing a PR

Internetové marketingové nástroje 21. století jsou účinné, efektivní a hlavně vydělávají. Zvládá je Vaše společnost?

Prezentace firmy na internetu by se měla optimalizovat pro co nejvyšší užitkovou hodnotu. Zvýšit počet návštěv, prodloužit čas, kteří návštěvníci prohlížením stráví, motivovat návštěvníky k nákupu. Je možné zajistit to, aby se www stránky staly dalším a stabilním zdrojem příjmů. Tato činnost je dlouhodobá, má za sebou průběžné analýzy a porovnává výsledky. Co nejvíce optimalizuje akutální stav Vaší www prezentace a má za úkol přivést co nejvíce nových zákazníků a už získaným zákazníkům poskytnout dostatek informací, podporu a motivaci k dalšímu nákupu. Využívá se různých statistických údajů, zkušeností a dalších nástrojů z oblasti reklamy a prodeje.

Víte, kolik Vám www stránky vydělávají? Jaké cíle chcete díky www prezentaci dosáhnout? Víte, kolik návštěvníků www stránek se Vám mění v zákazníky? Vaše online prezentace může být první co člověk uvidí, víte, jak na něj působí? Nejen na všechny tyto otázky můžete mít díky internetovému marketingu přesnou odpověď. A nejen to, můžete snadno získat před konkurencí obrovský náskok.

Jednou věcí je plánování, další a mnohem důležitější je realizace. Dokonalá realizace rozhoduje o výsledku. Jak probíhá naše práce?

  1. analýza situace (Vaše firma, trh, konkurence)
  2. mediální plán a strategie
  3. úprava / tvorba webu
  4. testování
  5. mediální, marketingové aktivity
  6. vyhodnocení výsledků
  7. kontinuální marketing

Dobře zvládlý internetový marketing je prvním krokem, ale můžete narazit na druhé frontě. Internetový marketing dokáže motivovat zákazníka k akci, avšak pokud se mu např. na telefonu ozve nepřipravená sekretářka nebo telefonistka, je úspěšnost celé akce zbytečně nízká. Proto se nesoustředíme jenom na marketing online, ale kombinujeme ho také s Vaším stávajícím a zapojujeme do akce i Vaše zaměstnance.

V této oblasti je dobré využít našich profesionálních řešení, ve kterých jsou zapojeny dlouhodobé zkušenosti. Máte jistotu, že Vaše firma na internetu dostane profesionální zázemí a pro Vás to nebudou zbytečné starosti.