Fotografie, videoprodukce a multimédia

Kvalitní fotografie je velmi důležitá. Na internetu a v reklamě prodává jen to, co člověk vidí. Špatná nebo nekvalitní fotografie pak může zeslabit zájem, což je nežádoucí. Některé fotografie v "domácím" prostředí nafotit nedokážete, od toho jsou tady ateliérová světla, pozadí a další nástroje k vytvoření správné fotografie. V rámci Vaší prezentace je možno profesionálně nafotit Vaše produkty nebo prostory.

V této neustále se vyvíjející době je být lídrem trhu důležitým směrem ve Vašem firemním plánování. K webovým stránkám firmy je nutné přistupovat jako k novele, která dokáže nadchnout své čtenáře. K dosažení tohoto všeho je video důležitým předpokladem nejen v internetovém marketingu, především kvůli unikátnímu zapojení návštěvníka do stránek, interaktivitě a oživení textově orientovaných stránek.

Naše webová videa jsou stručná a upoutávající, scénář předává sdělení s jistotou a dojmem. Webová videa Vám dávají možnost a sílu komunikace na několika úrovních - obrazová představivost, mluvené slovo, hudba a text. Výsledkem toho je zvýšení prodeje a snížení nákladů na služby zákazníkům.

Můžeme Vám nabídnout přípravu kompletního scénáře videa, které má zaujmout návštěvníka a udržet jeho pozornost; natočení videa, postprodukci a integrování do Vaší internetové prezentace v maximální efektivnosti. Samozřejmě je možné video přenést také na různé digitální nosiče (CD, DVD, ...). Začleněním videa do Vaší prezentace snadno získáte výhodu před svou konkurencí.

Vedle běžných výhod - přeměna návštěvníka v zákazníka - může video splnit více úkolů zároveň. Jednoduchý klip v úvodu je osobnější způsob uvítání a budování důvěry. Dále je možné videa využívat k zvýraznění důležitých částí prezentace, k vysvětlení detailů, k navedení návštěvníků k různým akcím a mnoho dalších...