Proč spolupracovat s námi

 1. Plníme Vaše přání

  Přijdete za námi s přesným úkolem? Splníme ho od A do Z. Dáte nám prostor k realizaci? Vymyslíme a realizujeme řešení k Vaší maximální spokojenosti. Co víc?

 2. Chceme Vám pomoci vydělávat

  U každé věci, na které pracujeme se sami sebe ptáme: "Jedná se o investici nebo o výdaj?". Téměř všechno, na čem pracujeme, by pro Vás mělo být investicí, která se hodně rychle vyplatí.

 3. Poskytujeme full-service služby

  Nemusíte nikde běhat - naše služby v oblasti propagace, marketingu, programování, tvorby www stránek, ... jsou tak široké, že dokáží pokrýt téměř vše, co Vás napadne. Často ještě mnohem víc.

 4. Využíváme marketing a reklamu

  Při vytváření nějakého projektu, nových firemních www stránek apod. se nevytváří pouze projekt, ale pokud chcete, řeší se zároveň jeho další využití a hlavně, jak díky němu vydělat co nejvíc peněz.

 5. Držíme ceny při zemi

  Chceme, aby naše služby byly přístupné - ceny držíme nízko, k Vaší úplné spokojenosti. Platíte opravdu jen za to, co dostáváte.

 6. Budujeme pevné a dlouhodobé vztahy

  Snažíme se navázat dlouhodobou spolupráci, proto se snažíme odvádět práci poctivě, zodpovědně a diskrétně. Každého zákazníka si vážíme a máme pro dlouhodobé zákazníky spoustu překvapení a odměn.

 7. Publikujeme odborné články a vydáváme Marketingový bulletin

  Shromažďujeme spoustu informací, předáváme naše znalosti a zkušenosti veřejnosti. Kromě našich projektů píšeme odborné blogy, připravujeme psané i video manuály k různým službám a produktům. Pro naše zákazníky vydáváme marketingový bulletin, který jim jednou za čas přinese informaci o tom, kam svůj business na internetu nasměrovat.

 8. Analyzujeme a provádíme statistiky

  Vše, co děláme, je pod drobnohledem čísel. Výhodnost, chování, návratnost, vše se počítá. Od těchto čísel se odvíjí naše nabídky. Ale nejedeme na průměrné hodnoty, každý případ je jiný a proto také různě vhodný.

 9. Profesionální a otevřený přístup

  Komunikujeme otevřeně a přímo, na otázku dostáváte jasnou odpověď. Vše v rámci spolupráce považujeme za důvěrné. Ve výsledcích se snažíme dosáhovat maximálních možných výsledků.

 10. Vzděláváme se

  Pracujeme v oblasti, která se nezastavuje, věci se poměrně hodně rychle mění a na toto je potřeba reagovat. Každý člen týmu neustále pracuje na svých znalostech.